Skip to main content

DellEMC Data Domain Jūsų duomenų centrui

Įmonės naudojančios tradicinę IT infrastruktūrą vis sunkiau kovoja su eksponentiškai augančiais duomenų kiekiais ir duomenų perdavimo tinklo apkrovimu. Pagrindinė problema tampa – atsarginių duomenų kopijų valdymas. Siekiant užtikrinti aukštą duomenų patikimumą, kopijas reikia daryti kuo dažniau. O tai papildomai apkrauna duomenų saugyklas ir tinklą bei mažina duomenų perdavimo greitį.

Dell EMC sprendžia šias problemas vykdant efektyvią deduplikaciją. Tačiau ne tik – yra penkios priežastys, kodėl Data Domain šiai dienai yra vienas geriausių sprendimų suvaldyti duomenų kiekius ir tinklo apkrovimą.

Greitesnis duomenų saugojimas

Data Domain Boost mechanizmas suteikia galimybę saugoti duomenis greitesniu ir protingesniu būdu.

Data Domain Boost paskirsto deduplikacijos procesą per skirtingas infrastruktūros dalis. Tai gali būti tiek rezervinio duomenų kopijavimo, tiek saugomas aplikacijų serveris.

Dėl to į Data Domain perduodami tik unikalūs duomenys, iki 50% auga rezervinio duomenų kopijavimo greitis,

nuo 20% iki 40% mažinamos serverių apkrovos. Nuo 80% iki 99% mažinamos tinklo apkrovos duomenų perdavimo metu.

Momentinis atstatymas

SSD technologijų panaudojimas užtikrina ne tik padidėjusį našumą, bet ir galimybę atkurti rezervines duomenų kopijas tiesiai Data Domain sistemoje, neperkeliant duomenų atgal į produkcines aplinkas, taip smarkiai sumažinant prastovos laikus.

Data Domain sistemų naudotojai gali akimirksniu pasiekti saugomus duomenų bazių ar aplikacijų duomenis su tam skirta Veeam ar Dell EMC Avamar programine įranga. Naujos kartos sistemos užtikrina iki 10 tūkstančių atsitiktinių operacijų per sekundę našumą ir ne daugiau kaip 20 milisekundžių atsako laikus.

Aukštas pasiekiamumas

 

Aukšto patikimumo režime, tarp dviejų nutolusių Data Domain sistemų valdiklių aktyvuojamas failover mechanizmas. Vienos iš sistemų gedimo ar neplanuoto išsijungimo metu, aktyvios sistemos valdiklis sustabdo rezervinių duomenų kopijų kūrimo procesus ir perkelia juos į antrinės – pasyvios sistemos valdiklį, kuriame procesai vėl paleidžiami, taip išvengiama sistemos prastovų ir duomenų praradimo.

Hibridinis sprendimas – integracija su debesimi

Data Domain Cloud Tier – mechanizmas paprastam ir automatizuotam duomenų perkėlimui į „debesijos“ platformą, nepriklausomai nuo to ar tai privatus ar viešas ar hibridinis debesijos sprendimas.
Data Domain Cloud Tier užtikrina, kad į debesijos platformą duomenis perkeliami tiesiai iš Data Domain sistemų. Kadangi perkeliami tik unikalūs duomenis , tai leidžia efektyviai išnaudoti tinklus bei maksimaliai sutaupyti duomenų saugyklų resursus.

Visi žinome ka debesijos sprendimų saugumui keliami ypatingi reikalavimai, todėl Data Domain Cloud Tier taip pat užtikrina saugaus duomenų šifravimo galimybes.