Skip to main content

Hiperkonverguota infrastruktūra – Dell VxRail

Supaprastinkite savo IT ir pagerinkite verslo rezultatus su Dell EMC VxRail sprendimu, varomu Intel® ir Xeon® procesorių. VxRail tai hiperkonverguota (angl. hyper-converged) infrastruktūra sukurta kartu su VMware, kuri yra pilnai integruota ir sukonfiguruota VMware aplinkai. Hiperkonverguota  infrastruktūra – modernios IT infrastruktūros pagrindas.

 


1. Sumažinkite duomenų centro užimamą plotą

Nuolat didindami serverių ir saugyklų skaičių galite susidurti su vietos trūkumu.  Pasirinkę hyper-converged sprendimą ir sujungę atskiras infrastruktūros dalis ne tik atlaisvinsite vietos, tačiau kartu tapsite draugiškesni aplinkai.


2. Supaprastinkite sistemos valdymą

Augant infrastruktūrai bet koks sutaupymas perkant įrangą yra greitai užgožiamas išlaidų, tenkančių jos valdymui ir palaikymui. Pasirinkę hiperkonvergencijos sprendimą centralizuokite operacijų valdymą iš vienos valdymo konsolės sklandesniam ir greitesniam IT valdymui.


3. Automatizuokite operacijas

Racionalizuokite operacijas automatizuodami procesus su hyper-converged infrastruktūra, kuri yra savarankiška, pilnai integruota ir aprūpinama vieno tiekėjo. Pradėkite automatizuoti daug laiko reikalaujančias užduotis ir procesus taip leisdami savo IT specialistams koncentruotis į kur kas svarbesnius procesus bei IT sprendimus padėsiančius pagerinti įmonės veiklą.

 

4. Užtikrinkite greitą aptarnavimą

Kuo didesnė organizacija, tuo svarbesnis  yra greitas aptarnavimas ir operatyvi priežiūra. Patenkinkite aukštus vartotojų lūkesčius neišlipdami iš savo biudžeto ribų.

 


Padidinkite duomenų apsaugą centralizuota hyper-converged infrastruktūra, kuri siūlo integruotą saugumo ir duomenų tvarkymo strategiją. Reaguokite į problemas greitai naudodami centralizuotą konsolę su duomenų apsauga, atsarginėmis duomenų kopijomis ir atkūrimu integruotu infrastruktūroje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Efektyvus duomenų saugojimas. Susisiekite dabar.

?

Susipažinau su privatumo politika.