Skip to main content
Darbuotojo pažymėjimas, įėjimo kontrolė ir darbo laiko apskaita - viskas vienoje kortelėje.

Praėjimo kontrolė

Praėjimo kontrolės sistemos skirtos valdyti asmenų (darbuotojų, lankytojų) patekimą į įmonės teritoriją, jų judėjimą teritorijos viduje ir kaupti praėjimo įvykių duomenis sistemos duomenų bazėje. Sistemose naudojamos asmens identifikavimo priemonės – plastikinės kortelės, kurios gali tuo pat metu būti darbuotojo pažymėjimu, naudojamu įėjimo kontrolei ir darbo laiko apskaitai. Toks pažymėjimas taip pat gali būti naudojamas įėjimui į kompiuterių tinklą, elektroniniam parašui saugoti, valdyti signalizacijai bei kitoms sistemoms.

Praėjimo kontrolė - naujos galimybės

Įėjimo kontrolės sistemos ne tik leidžia efektyviai valdyti žmonių patekimą į saugomas teritorijas, bet ir suteikia daug papildomų galimybių. Jos leidžia nustatyti, ar konkretus darbuotojas yra darbe ir kokioje patalpoje. Šių sistemų pagalba galima riboti neįgaliotų asmenų patekimą į padidinto saugumo zonas bei riboti žmonių skaičių patalpose, riboti judėjimą po teritoriją tam tikru laiku – po darbo, išeiginėmis dienomis, o įvykus incidentui, leidžia nustatyti įtariamus asmenis.

Praėjimo kontrolė mobiliuosiuose įrenginiuose

Praėjimo kontrolės sistema gali būti integruota, ne kaip įprasta, plastikinėje kortelėje, bet taip pat ir mobiliajame įrenginyje. HID Mobile Access tai sprendimas, kuomet darbuotojai gali naudotis savo išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar nešiojamuoju kompiuteriu, tam, kad atrakintų duris, vartus, tinklus ir pan. Šis naujas prieigos kontrolės sprendimas leidžia patogiau naudotis praėjimo kontrole, o organizacija atrodo modernesnė ir profesionalesnė. Ši technologija išsiskiria savo patogumu: darbuotojams, norint įeiti į patalpas, nebereikia nešiotis plastikinių praėjimo kortelių, dabar užtenka turėti mobilųjį įrenginį ir atliekant tam tikrus intuityvius judesius, durys atsidaro automatiškai. Taip pat šis sprendimas padeda įmonėms sutaupyti tiek piniginius kaštus, tiek laiką. Įmonės administratoriai naudodamiesi interneto valdymo portalu, gali kurti, valdyti, išduoti ir atšaukti įgaliojimus per debesį, tai užtrunka kelias akimirkas, o taip pat nekainuoja ir plastikinių kortelių paruošimas.

HID Global ir Atea partnerystė

Atea jau daugiau, nei 15 metų Lietuvoje atstovauja Amerikos įmonę HID Global. Įmonė per 27 veikimo metus pelno puikų vardą ir kokybės simbolį. Šios įmonės praėjimo kontrolės sprendimai, gaminamos lustines bei hibridinės (keletos technologijų) kortelės bei kortelių skaitytuvai atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, todėl jas saugu naudoti ir itin sugriežtinto saugumo objektuose, valstybinėse įstaigose. HID Global produktus bei sistemas naudoja daugiau, nei 100 pasaulio šalių. Tai įrodo įmonės patikimumą bei produktų kokybę.