Skip to main content

VIDEO STEBĖJIMAS

Vaizdo stebėjimo sistemos įrengiamos siekiant užtikrinti teritorijos saugumą bei stebėti įvairius procesus – gamybinius, eismo, aptarnavimo ir kt. Šių sistemų paskirtis perduoti bei įrašyti vaizdo informaciją iš stebimo objekto ir, esant poreikiui, ją peržiūrėti.

Atea Saugos sprendimų grupė kartu su video stebėjimo įrangos gamintojais Pelco by Schneider Electric ir Geutebruck, diegia vaizdo stebėjimo sprendimus, kurie gali būti pritaikomi bet kokių objektų apsaugai.

            IP kameros

Skirtos komercinių pastatų, mokyklų, ligoninių, bankų, kazino, viešbučių, restoranų, parduotuvių ir prekybos centrų stebėjimui ir apsaugai. Šios kameros pasižymi didelės raiškos vaizdo kokybe, neprilygstamu funkcionalumu ir veikimu, nuolat besikeičiančių vaizdo apsaugos įrenginių reikalavimų tobulinimu.

            Analoginės kameros

Pritaikytos filmuoti įvairiose patalpose, nepriklausomai nuo jų dydžio, paskirties, esamų interjero sprendimų. Analoginės kameros pasižymi pažangia vaizdo technologija, todėl idealiai tinka mokyklų, restoranų, parduotuvių, automobilių aikštelių, pataisos įstaigų stebėjimui ir apsaugai. Filmuojamas vaizdas pasižymi aukšta skiriamosios spalvos geba, turi platų dinaminį diapazoną ir automatiškai persijungiantį dienos/nakties rėžimą. Vaizdo kokybė pagal skirtingus poreikius gali būti nuo normalios iki itin aukštos raiškos. O filmuojant tamsos, rūko ar gaisro metu vaizdas išlieka normalios kokybės.

             Specialios vaizdo kameros

Užtikrina aukščiausios kokybės vaizdo filmavimą pačiomis sudėtingiausiomis oro ir objekto apšvietimo sąlygomis. Tokios kameros naudojamos objektuose, kuriems reikalinga itin aukšto lygio video ir kita apsauga, pvz. naftos, dujų ir chemijos pramonės objektuose.

      Vaizdo stebėjimui įrangos priedai

Suteikia galimybę stebėti objektą ne tik specialių monitorių pagalba, tačiau ir kompiuterio ekrane, vaizdą perduodant kompiuteriniu tinklu ar internetu. Tai leidžia stebėti objektą iš bet kur, kur tik yra interneto ryšys. Specialios technologijos suteikia galimybę įjungti vaizdo įrašymą reikiamu momentu (suveikus judesio davikliui, atidarius duris ir pan.), vienu metu įrašinėti, stebėti ir ieškoti archyve esančių vaizdų.

 

Vaizdo stebėjimo paslauga

 

Atea grupės įmonė Baltnetos komunikacijos teikia debesų kompiuterija paremtą vaizdo stebėjimo paslaugą. Ji apima vaizdo įrašų saugojimą, kamerų ir programinės įrangos nuomą. Klientai gali būti užtikrinti, kad objektas yra stebimas visą laiką, o prireikus gali peržiūrėti vaizdo įrašą. Pradėti naudotis paslauga – itin paprasta. Prijungę kamerą prie interneto ryšio ir aktyvavę paslaugą galėsite pradėti stebėti realaus laiko vaizdą telefone, planšetėje ar kompiuteryje.