Skip to main content
Siūlome jums aukščiausio lygio duomenų perdavimo tinklo priežiūros paslaugas 24/7 +370 640 92233 arba

Priklausomai nuo poreikio ir priežiūros plano į paslaugų paketą įeina:

  • Detalus duomenų perdavimo tinklo įvertinimas (inventorizacija), perimant aptarnavimą iš kito tiekėjo. Detali tinklo topologijos, įrangos ir jos parametrų, specifinių taisyklių bei saugumo analizė ir tobulinimo rekomendacijos. Sklandus tiekėjo pakeitimo procesas.
  • Visos tinklo įrangos priežiūra ir valdymas. Maršrutizatorių (angl. router), komutatorių (angl. switch), ugniasienių (angl. firewall), bevielio ryšio (angl. WIFI), “viskas viename” (angl. all-in-one) ir kitų tinklo įrenginių priežiūra, konfigūracijos ir individualių taisyklių nustatymas ir keitimas, perimetro apsaugos bei stabilaus tinklo veikimo užtikrinimas net ir sudėtingose aplinkose (pvz. gamybos ir sandėliavimo patalpose).
  • 24/7 tinklo parametrų ir įrangos būklės stebėsena (monitoringas) bei sutrikimų šalinimas. Nuolatinė automatizuota tinklo įrangos pasiekiamumo ir kritinių parametrų stebėsena, gedimų fiksavimas ir greitas šalinimas, rekomendacijos prevencijai.
  • Pastovus ir operatyvus programinės įrangos atnaujinimų diegimas. Kad jūsų tinklo įranga veiktų stabiliai ir saugiai, suplanuosime ir laiku įdiegsime visų tinklo komponentų programinės įrangos atnaujinimus.
  • Reguliarūs duomenų perdavimo tinklo auditai ir tobulinimo rekomendacijos. Reguliariai analizuojamas duomenų perdavimo tinklas, teikiamos ataskaitos ir parengiami pasiūlymai įrangos atnaujinimui bei konfigūracijos keitimui.
  • Garantuotas paslaugų lygis (SLA) pagal jūsų verslo poreikį. Aptarnavimas visą parą per Service Desk sistemą, telefonu, nuotoliu, gyvai arba atvykstant į vietą visoje Lietuvoje.
  • Parametrų ir specifinių veikimo taisyklių informacijos kaupimas bei greitas atstatymas sugedus įrangai. Kaupiame visus tinklo įrangos konfigūracijos duomenis ir galime nedelsiant atstatyti reikalingą konfigūraciją gedimo atveju.

Kitos tinklo paslaugos:

  • Duomenų perdavimo tinklo projektavimas. Fizinio ir loginio tinklo išdėstymo (topologijos) schemos parengimas, įrangos rekomendacijos ir įgyvendinimo biudžeto įvertinimas. Sudėtingų tinklų projektavimas.
  • Konsultacijos dėl įrangos įsigijimo ir pasirinkimo. Konsultuosime dėl tinklo įrangos įsigijimo ir pasirinkimo tiek mažiems, tiek dideliems projektams. Galime rekomenduoti skirtingų tiekėjų įrangą bei atlikti palyginimą.
  • Tinklo įrangos įsigijimo finansavimas, nuoma ir pakaitinė įranga. Siūlome įvairius tinklo įrangos naudojimo modelius - įsigijimo finansavimą, išperkamąją arba įprastą nuomą. Galime užtikrinti pakaitinės įrangos tiekimą.

ATEA EKSPERTO KONSULTACIJA

?

Susipažinau su privatumo politika.