Skip to main content
360° IT PRIEŽIŪRA. Prižiūrime kompiuterizuotas darbo vietas, serverius, kompiuterinius tinklus ir tinklo įrangą. Vykdome IT infrastruktūros stebėseną, diegiame atnaujinimus, saugos sprendimus, konsultuojame vartotojus, administruojame sudėtingas IT sistemas. Padedame kurti ir įgyvendinti IT strategiją, konsultuojame IT strategijos klausimais.

PRIVALUMAI

 

  • Konsultuojame ir teikiame pagalbą tiek nuotoliniu būdu, tiek atvykdami į vietą. 
  • Užtikriname skubią, 24/7 budinčių specialistų pagalbą ir aptarnavimą bet kuriame Lietuvos regione.
  • Paslaugas pritaikome tiek mažoms įmonėms, tiek didelėms įmonių grupėms, atsižvelgdami į individualius poreikius ir galimybes.

IT APTARNAVIMO PASLAUGOS

PROCESŲ VALDYMAS IR APTARNAVIMAS​

Atea rūpinsis visu jūsų IT ūkiu ir konsultuos sprendžiant kasdienius klausimus, o patyrę ekspertai padės suprojektuoti ir įdiegti efektyvius IT sprendimus.

SAUGUMO IR PATIKIMUMO ĮVERTINIMAS

Išsamus IT įrangos ir kompiuterinio tinklo saugumo ir patikimo auditas, rekomendacijos saugumui sustiprinti.

 

APTARNAVIMAS PAGAL POREIKĮ 

Rezervuosime jums sutartą Atea specialistų valandų kiekį per mėnesį, o jūs galėsite naudoti rezervuotas valandas pagal poreikį.

INDIVIDUALUS APTARNAVIMO
PLANAS

Pateiksime individualų pasiūlymą pagal jūsų suformuotus poreikius ir užtikrinsime specialių įsipareigojimų laikymąsi (SLA).

 

NORITE SUŽINOTI

DAUGIAU?

 

KODĖL MUS RENKASI?

  • Virš 60 aptarnavimo specialistų Lietuvoje
  • Atea specialistai reguliariai dalyvauja mokymuose, todėl užtikrinama aukščiausia aptarnavimo kokybė
  • 6 geografiniai aptarnavimo taškai šalyje
  • Specialios priemonės bei procedūros klientų duomenų apsaugai (ISO/IEC 27001:2013)
  • Esame didžiausias paslaugų ir sprendimų teikėjas Baltijos šalyse
  • Palaikymas ir kompetencija iš Atea grupės Skandinavijos šalių

 

 

D.U.K

Kokius darbus apima IT procesų valdymas ir aptarnavimas?​

Atea specialistai prižiūrės jūsų kompiuterius ir serverius, tinklą ir tinklo įrangą, konsultuos įmonės darbuotojus, valdys prieigas, diegs atnaujinimus, vykdys stebėseną. Padėsime jums įsigyti reikalingą techninę ir programinę įrangą, užtikrinsime, kad jūsų sistemos veiktų saugiai ir neprarastumėte duomenų. Mūsų profesionalūs technikai ir sistemų administratoriai rūpinsis visu jūsų IT ir konsultuos sprendžiant kasdienius klausimus. Patyrę ekspertai padės suprojektuoti ir įdiegti efektyvius IT sprendimus, pvz. atnaujinti IT infrastruktūrą ar įdiegti saugumo sprendimus.

Kodėl verta rinktis aptarnavimą pagal poreikį?​

Rezervuosime jums sutartą Atea specialistų valandų kiekį per mėnesį, o jūs galėsite naudoti rezervuotas valandas pagal poreikį, pvz. netrukdomai išleisti savo IT personalą atostogų ar pakeisti ligos metu, taip pat turėsite galimybę pasinaudoti papildomais IT resursais vidinių klientų aptarnavimui pvz. piko metu ar įgyvendinant įvairius IT projektus.

Ką gausime užsisakę IT kompetencijų nuomos paslaugą?

Atea komandoje dirba šimtai IT specialistų ir ekspertų: IT architektai, sistemų administratoriai, sprendimų ir techninės įrangos specialistai ir kt. Šia kompetencija galime pasidalinti su savo klientais. „Išnuomosime“ jums reikalingą specialistą projektui arba konkrečiai užduočiai atlikti, pvz. suprojektuoti ir atnaujinti saugų įmonės duomenų perdavimo tinklą arba atlikti IT infrastruktūros saugumo ir patikimumo įvertinimą ir pateikti rekomendacijas.

Ar yra galimybė susidaryti individualų IT priežiūros planą?

Taip, jeigu turite unikalių, nestandartinių poreikių, keliate itin aukštus saugumo reikalavimus? Jums reikalingas išskirtinis IT valdymo ir priežiūros paslaugų planas? Mes mielai pateiksime individualų pasiūlymą pagal jūsų suformuotus poreikius ir užtikrinsime specialių įsipareigojimų laikymąsi (SLA).

 

GAUKITE ATEA PASIŪLYMĄ

?

Susipažinau su privatumo politika.