IT VALDYMAS IR PRIEŽIŪRA

+370 640 92233

ARBA

360° IT priežiūra

Prižiūrime kompiuterizuotas darbo vietas, serverius, kompiuterinius tinklus ir tinklo įrangą. Vykdome IT infrastruktūros stebėseną, diegiame atnaujinimus, saugos sprendimus, konsultuojame vartotojus, administruojame sudėtingas IT sistemas. Tap pat padedame kurti ir įgyvendinti IT strategiją bei dalinamės su savo klientais unikalia IT profesionalų kompetencija

Privalumai Jums

IT Aptarnavimo paslaugos

-

Visų įmonės IT procesų valdymas ir aptarnavimas

Atea rūpinsis visu jūsų IT ūkiu ir konsultuos sprendžiant kasdienius klausimus, taip pat patyrę ekspertai padės suprojektuoti ir įdiegti efektyvius IT sprendimus

IT kompetencijos nuoma

„Išnuomosime“ Jums tinkamiausią Atea specialistą projektui arba konkrečiai užduočiai atlikti

Aptarnavimas pagal poreikį (rezervuotos valandos)

Rezervuosime jums sutartą Atea specialistų valandų kiekį per mėnesį, o jūs galėsite naudoti rezervuotas valandas pagal poreikį

Individualus aptarnavimo planas

Jums reikalingas išskirtinis IT valdymo ir priežiūros paslaugų planas? Pateiksime individualų pasiūlymą pagal jūsų suformuotus poreikius ir užtikrinsime specialių įsipareigojimų laikymąsi (SLA)

Paslaugos

Catch & Dispatch

“Vienas pagalbos langelis” jūsų darbuotojams visais IT klausimais, įskaitant kreipinių perdavimą kitiems paslaugų tiekėjams.

Service Desk

IT paslaugų sutrikimų ir kitų kreipinių registravimas ir sprendimas telefonu, nuotoliniu būdu, el. paštu ir per savitarnos portalą.

Duomenų perdavimo tinklo priežiūra

Kompiuterių tinklo stebėsena, administravimas, greitas sutrikimų šalinimas, saugumo sprendimų diegimas, palaikymas ir atnaujinimas.

Serverių priežiūra

24/7 serverių monitoringas, konfigūravimas, atnaujinimai, rezervinės kopijos, duomenų atstatymas, rekomendacijų teikimas ir konsultacijos.

Microsoft365 priežiūra

Pagalba sistemos konfigūravimo klausimais, nuolatinis aktyvus palaikymas, konsultacijos, rekomendacijos ir vartotojų mokymai.

Mobilių įrenginių priežiūra

Visų įmonės mobilių įrenginių valdymas, saugumo sprendimų diegimas, naujinimas ir palaikymas, rizikos kontrolė.

IT priežiūra ir valdymas

Visų įmonės IT procesų valdymas ir aptarnavimas pagal individualius paslaugų planus, įskaitant fiksuotos kainos ar rezervuojant valandas.

IT kompetencijos nuoma

Kompiuterių tinklo architekto, serverių administratoriaus ir kitų IT profesionalų “nuoma” projektui ar konkrečiai užduočiai atlikti.

IMAC

Pasikartojančių IT procesų ir užduočių automatizavimas ir standartizavimas.

Norite sužinoti daugiau?

Kodėl mus renkasi?

D.U.K.

Atea specialistai prižiūrės jūsų kompiuterius ir serverius, tinklą ir tinklo įrangą, konsultuosime įmonės darbuotojus, valdysime prieigas, diegsime atnaujinimus, vykdysime stebėseną. Padėsime jums įsigyti reikalingą techninę ir programinę įrangą, užtikrinsime, kad jūsų sistemos veiktų saugiai ir neprarastumėte duomenų. Mūsų profesionalūs technikai ir sistemų administratoriai ne tik rūpinsis visu jūsų IT ir konsultuos sprendžiant kasdienius klausimus, bet patyrę ekspertai padės suprojektuoti ir įdiegti efektyvius IT sprendimus, pvz. atnaujinti IT infrastruktūrą ar įdiegti saugumo sprendimus.
Rezervuosime jums sutartą Atea specialistų valandų kiekį per mėnesį, o jūs galėsite naudoti rezervuotas valandas pagal poreikį, pvz. netrukdomai išleisti savo IT personalą atostogų ar pakeisti ligos metu, taip pat turėsite galimybę pasinaudoti papildomais IT resursais vidinių klientų aptarnavimui pvz. piko metu ar įgyvendinant įvairius IT projektus.
Atea komandoje dirba šimtai IT specialistų ir ekspertų: IT architektai, sistemų administratoriai, sprendimų ir techninės įrangos specialistai ir kt. Šia kompetencija galime pasidalinti su savo klientais. „Išnuomosime“ jums reikalingą specialistą projektui arba konkrečiai užduočiai atlikti, pvz. suprojektuoti ir atnaujinti saugų įmonės duomenų perdavimo tinklą arba atlikti IT infrastruktūros saugumo ir patikimumo įvertinimą ir pateikti rekomendacijas.
Taip, jeigu turite unikalių, nestandartinių poreikių, keliate itin aukštus saugumo reikalavimus? Jums reikalingas išskirtinis IT valdymo ir priežiūros paslaugų planas? Mes mielai pateiksime individualų pasiūlymą pagal jūsų suformuotus poreikius ir užtikrinsime specialių įsipareigojimų laikymąsi (SLA).

Gaukite ATEA pasiūlymą

  • Prašome nurodyti paslaugą, kuria susidomėjote, bei aprašykite savo įmonės dydį, kompiuterinių darbo vietų kiekį...

  • Susipažinti su UAB Atea privatumo politika galite čia.
  • Sutinku, kad UAB „Atea“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Sutinku, kad UAB „Atea“ mano pateiktus asmens duomenis saugotų tol, kol nepaprašysiu jų ištrinti, tačiau neilgiau, nei 2 metus. Atšaukti sutikimą galima paspaudus čia.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.