Skip to main content
Atsisveikinkite su sudėtingais valdymo procesais. Naudodami automatizuotą įrangos registravimą, zero-touch MDM (Mobile Device Management) diegimą ir Atea ekspertų paslaugas, Jūsų „Apple“ įrenginių patirtį iš varginančios paversime išskirtine.

Apple Business Manager
Įrankiai Jūsų verslui

Atraskite „Apple Business Manager“ galimybes – patikimą platformą, kuri leidžia lengvai diegti ir valdyti „Apple“ įrenginius. Automatizuokite prietaisų registravimą į savo MDM sistemą, pirkite ir įrašykite programėles, knygas bei lengvai valdykite vartotojų vaidmenis. Visi Jūsų „Apple“ diegimo poreikiai patenkinti vienoje vietoje.

Apple „Zero-Touch“ diegimas
Įranga paruošta iš karto

Laikas yra brangus. Todėl siūlome automatinį diegimą be jokio administratoriaus prisilietimo. Jūsų „Apple“ įrenginiai yra automatiškai sukonfigūruojami su reikalingais nustatymais, programėlėmis ir saugumo funkcijomis. Darbuotojui reikia tik prijungti naują įrenginį prie „Wi-Fi“. Tai padeda sutaupyti IT skyriaus laiko ir užtikrinti sklandžią naujų darbuotojų patirtį.Centralizuotas įrenginių valdymas
Mobile Device Management

Atskleiskite visą mobiliųjų įrenginių valdymo (MDM) programinės įrangos potencialą. Centralizuota įrenginių kontrolė, atitikimas saugumo politikoms, supaprastintas aplikacijų ir nustatymų diegimas bei didesnis produktyvumas – MDM keičia įrangos valdymo žaidimo taisykles. Padėsime Jums perprasti ir išnaudoti MDM sistemų privalumus, kad Jūsų verslas taptų lankstus ir saugus.

 
Atea – Jūsų patikimas „Apple“ partneris

Jūsų patikimo „Apple“ partnerio paieškos baigiasi čia. Esame įgaliotasis „Apple“ verslo partneris, todėl turime žinių, patirties ir atsidavusią komandą, kuri padės Jums kiekviename žingsnyje. Nuo įsigijimo iki integravimo ir įrenginių valdymo – esame čia, kad Jūsų „Apple“ patirtis būtų sklandi ir maloni.

 

 

Domina „Apple“ įrenginių ir verslo sistemų integracija?

Padėsime išspręsti su „Apple“ įrangos priežiūra susijusius iššūkius!

Registruokitės nemokamai konsultacijai!

Susipažinau su privatumo politika.