Skip to main content
Atea Free Choice paslauga jūsų darbuotojams suteikia galimybę pasirinkti patogiausius savo darbui skirtus įrenginius, tuo pačiu jūsų įmonei suteikdama didesnį įrangos apskaitos kontrolės ir priežiūros lygį. Ši paslauga padės jūsų verslui valdyti, tvarkyti ir stebėti darbuotojų naudojamus įrenginius ir programinę įrangą. Atea Free Choice padidina darbuotojų produktyvumą ir motyvaciją, sumažina administracinę naštą ir padeda geriau valdyti savo išlaidas. Sužinokite daugiau apie tai, kaip Atea Free Choice paslauga gali padėti jūsų verslui.

Nauda Jūsų įmonei

 

Darbuotojų motyvacija ir padidėjęs produktyvumas

Leidžiant darbuotojams pasirinkti norimą darbo įrenginį jie tampa produktyvesni ir labiau motyvuoti.

 

 

 

Valdomi kaštai

                                                  Atea Free Choice padeda verslui valdyti įrangos kaštus, kai darbuotojo norimo įrenginio kaina viršija pirkimo limitus. Darbuotojui yra suteikiama galimybė padengti skirtumą iš savo atlyginimo. Tai verslui leidžia efektyviai planuoti įrangai skirtą biudžetą.

 

Paprastesnis turto administravimas

Integruota turto valdymo sistema taupo laiką skirtą turto administravimui kurį IT komanda gali skirti strateginei verslo plėtrai užtikrinti.

 

Integracija su kitomis Atea paslaugomis

Atea Free Choice paslaugą galima papildyti Atea Finance finansavimo pasiūlymu, automatiniu įrangos paruošimu darbui ar HelpDesk paslaugomis kuriančiomis papildomą vertę įmonei.

Kodėl Atea FreeChoice?

 

  • Turto valdymo sistema
  • Keleto lygių užsakymų patvirtinimas
  • SSO integracija
  • Automatinis aksesuarų komplektavimas
  • Įrangos kiekio kontrolė
  • Automatinis darbuotojo įmokos skaičiavimas

 

Revoliucionuokite savo įrenginių pirkimo procesą - išbandykite Atea Free Choice

Įdomu išgirsti apie FreeChoice? Susisiekite!

?


Susipažinau su privatumo politika.

?

Kontroliuokite savo įrenginių išlaidas - pasirinkite Atea Free Choice

Išnaudokite Atea Free Choice paslaugos privalumus ir suteikite savo darbuotojams laisvę pasirinkti įrenginius, kurie yra geriausiai pritaikyti jų darbo poreikiams. Mūsų paslauga taip pat padeda planuoti ir numatyti išlaidas, pagerinaturto valdymą, o tai leidžia sutelkti dėmesį į svarbiausias jūsų verslo sritis. Užsisakykite Atea Free Choice ir revoliucionuokite savo įrenginių įsigijimo procesą.