Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-CWDM - LC/PC single-mode - up to 40 km - 1610 nm - for P/N: N3K-C34180YC, N9K-C9332C-WS, NC55-MPA-12T-S, NCS-55A2-MOD-S=, WS-C3850-48P

Cisco - Variniai imtuvai

Prekės nr.: CWDM-SFP10G-1610=

11.215,90