Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

Allied Telesis AT MMC2000 - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 550 m - 850 nm

Allied Telesis - Optiniai imtuvai - AT MMC2000

Prekės nr.: AT-MMC2000/ST-60

232,15