Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-mode - up to 150 m - 850 nm - for ASR 9001, 9006, 9010; Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E

Cisco - Optiniai imtuvai

Prekės nr.: QSFP-40G-SR-BD

1.203,10