Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

TRENDnet TFC-1000S40D3 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC single-mode - up to 40 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

TRENDnet TFC-1000S40D3 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC single-mode - up to 40 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

TRENDnet - TFC-1000S40D3

Prekės nr.: TFC-1000S40D3

739,48

Domina finansavimas?

24,01/mėn.