Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

Check Point - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm

Check Point - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm

Check Point Software

Prekės nr.: CPAC-TR-25LR-ADP

8.694,94

Domina finansavimas?

282,33/mėn.