Krepšelis Uždaryti

Jūsų krepšelis tuščias

Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

Extreme Networks - QSFP28 transceiver module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBas...

Extreme Networks - QSFP28 transceiver module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBas...

Extreme Networks

Prekės nr.: 100G-LR4-QSFP10KM

Nėra sandėlyje

24.240,06

Domina finansavimas?

787,08/mėn.

Specifikacija

Prekių priedai

  • Product Description

    Extreme Networks - QSFP28 transceiver module - 100 Gigabit Ethernet
  • Device Type

    QSFP28 transceiver module - LC single-mode
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Cabling Type

    100GBase-LR4
  • Data Transfer Rate

    100 Gbps
  • Data Link Protocol

    100 Gigabit Ethernet
  • Max Transfer Distance

    10 km
  • Manufacturer Warranty

    1-year warranty
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Prekės kategorija

    Optiniai imtuvai
  • General

  • Device Type

    QSFP28 transceiver module
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Networking

  • Connectivity Technology

    Wired
  • Cabling Type

    100GBase-LR4
  • Data Link Protocol

    100 Gigabit Ethernet
  • Data Transfer Rate

    100 Gbps
  • Max Transfer Distance

    10 km
  • Expansion / Connectivity

  • Interfaces

    1 x Ethernet 100GBase-LR4 - LC single-mode
  • Miscellaneous

  • Compliant Standards

    MSA
  • Manufacturer Warranty

  • Service & Support

    Limited warranty - 1 year
Cookie Settings