Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

Intellinet Transceiver Module Optical, Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC, 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port, 550m,MSA Compliant, Equivalent to Cisco GLC-SX-MM, Three Year Warranty - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - 850 nm