Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

MicroConnect - Network cable - ST/PC multi-mode (M) to ST/PC multi-mode (M) - 25 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - OM1 - orange

MicroConnect - Network cable - ST/PC multi-mode (M) to ST/PC multi-mode (M) - 25 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - OM1 - orange

MicroConnect

Prekės nr.: FIB110025

70,18

Domina finansavimas?

2,27/mėn.