Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

MicroConnect - Network cable - LC/UPC multi-mode (M) to SC/UPC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3

MicroConnect - Network cable - LC/UPC multi-mode (M) to SC/UPC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3

MicroConnect

Prekės nr.: FIB422003

42,35