Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie pagrindinės paieškos
ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas

ProXtend - Patch cable - SC/UPC multi-mode (M) to SC/UPC multi-mode (M) - 1.5 m - 2 mm - fibre optic - duplex - 125 micron - OM2 - halogen-free - orange

ProXtend - Daugiarežimiai optiniai kabeliai

Prekės Nr.: FO-SCSCOM2D-0015