Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

StarTech.com 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Copper to Fiber Media Converter - Ethernet (1000Base-T) to LC Fiber Converter (ET1000S40LC2) - Fibre media converter - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC single-mode - up to 40 km - 1310 nm - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

StarTech.com 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Copper to Fiber Media Converter - Ethernet (1000Base-T) to LC Fiber Converter (ET1000S40LC2) - Fibre media converter - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC single-mode - up to 40 km - 1310 nm - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

595,45

Domina finansavimas?

19,34/mėn.