Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

StarTech.com HPE JD094B-BX-U Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP+, LC 10km, HPE 5900, 12500, 5500 Mini GBIC Transceiver - Lifetime Warranty (JD094B-BX-U-ST) - SFP+ transceiver module (equivalent to: HP JD094B-BX-U) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1270 nm / 1330 nm - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902