Krepšelis Uždaryti

Jūsų krepšelis tuščias

Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

TRENDnet TEG MGBS10D3_D5 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Ba...

TRENDnet TEG MGBS10D3_D5 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Ba...

TRENDnet - TEG MGBS10D3_D5

Prekės nr.: TEG-MGBS10D3_D5
Nėra sandėlyje

129,02

Domina finansavimas?

4,19/mėn.

Specifikacija

  • Product Description

    TRENDnet TEG MGBS10D3_D5 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE
  • Device Type

    SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single-mode
  • Packaged Quantity

    2 (specifications are for single item)
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Cabling Type

    1000Base-LX
  • Data Transfer Rate

    1 Gbps
  • Optical Wave Length

    1310 nm / 1550 nm
  • Data Link Protocol

    GigE
  • Max Transfer Distance

    10 km
  • Manufacturer Warranty

    5-year warranty
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Prekės kategorija

    Optiniai imtuvai SFP imtuvai
  • General

  • Packaged Quantity

    2 (specifications are for single item)
  • Device Type

    SFP (mini-GBIC) transceiver module
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Networking

  • Connectivity Technology

    Wired
  • Cabling Type

    1000Base-LX
  • Data Link Protocol

    GigE
  • Data Transfer Rate

    1 Gbps
  • Optical Wave Length

    1310 nm / 1550 nm
  • Max Transfer Distance

    10 km
  • Compliant Standards

    IEEE 802.3z
  • Expansion / Connectivity

  • Interfaces

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
  • Compatible Slots

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Miscellaneous

  • Compliant Standards

    EN 60950, FCC, RoHS, Laser Class 1, EN 60825
  • Manufacturer Warranty

  • Service & Support

    Limited warranty - 5 years
Cookie Settings